Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Informacja ogólna

2000 Podsumowanie

W roku milenijnym firma nasza, tak jak i większa część gospodarki, odczuwa mocno politykę schładzania koniunktury. Kończą się pomocowe kredyty dla Polski na termomodernizację. Nowa polityka ustalania cen ciepła ogranicza zdolność inwestowania przedsiębiorstw energetyki cieplnej. Po wojnie cenowej z konkurencją leczymy rany.

W tym roku wiele firm bankrutując pociąga za sobą inne. Duże grono klientów nie płaci na czas, jak również znika z rynku z naszymi należnościami.

Próbujemy znaleźć dla siebie miejsce na nowym rynku budowy źródeł energii odnawialnej i niekonwencjonalnej. Prowadzimy handel armaturą i wyrobami, rurami preizolowanymi. Budujemy kotłownie i węzły ciepłownicze. Otwieramy nowe przedstawicielstwo - hurtownię armatury w Gdyni. Następuje nagły spadek sprzedaży.