Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Szkolenie w Laboratorium Generacji Rozproszonej

W Laboratorium Generacji Rozproszonej Infracorr w Niestępowie odbyło się szkolenie grupy przyszłych wykonawców instalacji z odnawialnymi źródłami energii.
Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z budową i funkcjonalnością hybrydowego źródła energii zapewniającego niezależność energetyczną naszego zakładu w Niestępowie "wyspową" pracą systemu jako źródła generacji rozproszonej pracującego on-line z siecią energetyczną.
Otrzymaliśmy również list od organizatora szkolenia. 

 

 

Witam,
przede wszystkim bardzo dziękuję za możliwość przeprowadzenia w dniu 23 lipca br. zajęć praktycznych na terenie Laboratorium w Niestępowie, co nie tylko urozmaiciło program szkolenia trwającego od 18 lipca, ale także  podniosło jego jakość i wpłynęło na nobilitację uczestników. Dzięki spotkaniu z Prezesem Firmy Infracorr mieli możliwość zetknąć się bezpośrednio z charyzmatycznym pionierem  przedsiębiorczości i nadal walczącym o rozwój gospodarki polskiej w dziedzinie, w której mają zamiar się rozwijać.

Dr Grażyna Szester

Fundacja Poszanowania Energii w Gdańsku