Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy

2017r. Medal XXV- lecia Światowego Związku Żołnierzy AK dla Infracorr i ryngraf z odznaczeniami Prezesa Z. Borkowskiego

Firma Infracorr została odznaczona Medalem XXV- lecia Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Uroczystość odbyła się na okręcie ORP „Błyskawica” w dn. 20 czerwca 2017 r.


Historia uczestnictwa Infracorr -u w życiu Pomorskiego Okręgu  ŚZŻAK sięga końca lat osiemdziesiątych, kiedy w wolnej Polsce rodziła się organizacja kombatantów Armii Krajowej. Zanim państwo objęło należytą opieką i wsparciem finansowym organizacje AK-owskie, w Okręgu Pomorskim czyniła to firma Infracorr, była też współfundatorem sztandaru organizacji. Wówczas Prezes Zbigniew  Borkowski został poproszony o poprowadzenie pierwszego pochodu żołnierzy AK ze sztandarem, ulicami miasta Sopot. W kronikach tamtych czasów, znalazło się zdjęcie, które dokumentuje ten historyczne wydarzenie.


Pamiątkowy ryngraf zawiera akt nadanie firmie Medalu XXV -lecia ŚZŻAK ,  zamieszczono na nim miniatury odznaczeń jakie otrzymał Prezes Zbigniew Borkowski za patriotyzm i wspieranie działalności na rzecz krzewienia wiedzy o Armii Krajowej i losach wojennych i powojennych Żołnierzy AK.


W dniu uroczystości, na pokładzie ORP Błyskawica stoją od lewej: dowódca okrętu, kmdr por. Walter Jarosz, V-ce Prezes Zarządu Związku Piłsudczyków RP prof. Daniel Duda, przedstawicielka Prezydenta Gdyni – Dominika Zabrocka, Prezes Okręgu Pomorskiego ŚZŻAK - Jerzy Grzywacz, Adam Kielak - Prezes Gazprojekt, uhonorowany miniaturą dzwonu okrętowego za wieloletnią współpracę z Marynarką Wojenną i ŚZŻAK, Zbigniew Borkowski- Prezes Infracorr.