Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Informacja ogólna

2003 Podsumowanie

Zaczynamy z rozmachem - udziałem w przetargach na budowę systemu ciepłowniczego WAM w m. Hel. Pierwszego w Polsce hybrydowego systemu, w którym zastosowano pompy ciepła, kolektory słoneczne, kogenerację. Zawieramy kontrakty na budowę sieci ciepłowniczej preizolowanej, na dostawy i rozruch kotłowni kogeneracyjnej.

Składamy wniosek do Komisji Europejskiej o sfinansowanie programu badawczego produkcji rur do przesyłu energii i mediów z izolacją próżniową. W skład konsorcjum pod naszym kierownictwem wchodzą instytuty badawcze oraz małe i średnie przedsiębiorstwa z czterech krajów: Polski, Łotwy, Niemiec i Danii.

Wykonujemy adaptację urządzeń z gazu GZ 35 na GZ 50 w Słupsku, Sławnie i Ustce. Do wykonania zadania zatrudniamy 560 specjalistów z 42 firm.

Modernizujemy systemy ciepłownicze SM "VII Dwór" w Gdańsku (c.d.) i miasta Chrzanowa.

Produkujemy i montujemy wiele węzłów ciepłowniczych. Po trzynastu latach kończymy współpracę z Logstor Ror i zawieramy umowy przedstawicielskie z firmami ZPU Kazimierz Jońca oraz ISOPLUS Polska Sp. z o.o..

Rozpoczynamy eksport magnetyzerów i odmulaczy do Australii.

Uzyskujemy najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży ciepłowniczej - "Laur" za współpracę z przedsiębiorstwami energetyki cieplnej, przyznawany przez członków Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, wręczony na konferencji w Międzyzdrojach. Jest to uhonorowanie naszej dwudziestoletniej działalności w tej branży. Wstępujemy do Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie jako pierwszy jej członek nie będący przedsiębiorstwem ciepłowniczym. Firma rozpędza się w sprzedaży i ponownie zajmuje uwolnione od konkurencji przestrzenie rynkowe.

Prowadzimy działalność doradczą dla inwestorów na rynku ciepłowniczym.