Wsparcie techniczne dla klientów Infracorr

W procesie planowania inwestycji, projektowania, zamawiania, instalacji i montażu oraz w okresie eksploatacji niezbędny jest doskonały jakościowo support techniczny i merytoryczny ze strony dostawcy - partnera w realizacji. Infracorr udziela takiego szeroko rozumianego wsparcia swoim klientom. Udostępnione zasoby w tym miejscu stanowią część naszego programu nieodpłatnej pomocy i opieki.

 

Poradniki, Instrukcje, Pomoc

Znajdują się tutaj podstawowe informacje, poradniki i instrukcje dotyczące urządzeń i usług oferowanych przez Infracorr. Dodatkowe, szersze lub uzupełniające informacje można pobrać również w naszym Repozytorium Dokumentacji, a także znaleźć na innych stronach naszego serwisu. W pozostałych sprawach prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi działami wsparcia technicznego.

 

 • Magnetyzery

  Porady i instrukcje dotyczące projektowania instalacji zawierających magnetyzery, podstawowe zasady ich doboru, montażu i eksploatacji.

  Liczba artykułów:
  5
 • Odmulacze

  Porady i instrukcje dotyczące projektowania instalacji zawierających odmulacze i magnetoodmulacze, podstawowe zasady ich doboru, montażu i eksploatacji.

  W wersji skróconej i scalonej - jako Dane Techniczno Ruchowe (DTR) można pobrać je tutaj .

  Liczba artykułów:
  3
 • Filtry

  Porady i instrukcje dotyczące projektowania instalacji zawierających filtry magnetyczne IFM, podstawowe zasady ich doboru, montażu i eksploatacji.

  Liczba artykułów:
  3
 • Węzły ciepłownicze

  Porady i instrukcje dotyczące projektowania instalacji obejmujacych węzły ciepłownicze, podstawowe zasady ich budowy, montażu i eksploatacji.

  Liczba artykułów:
  2
 • Rury Preizolowane

  Porady i instrukcje dotyczące projektowania, doboru, montażu i eksploatacji sieci cieplnych opartych na materiałach preizolowanych.

  Liczba artykułów:
  21