Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Jesteś tutaj:Home»Firma»Aktualności

Aktualności

Nowy cennik naszych wyrobów na 2018 r.

Stale rosnące ceny surowców na rynkach światowych wymuszają zmiany cen urządzeń branży ciepłowniczej. Z dniem 01 lutego 2018r. zaczyna obowiązywać nowy cennik naszych wyrobów. Cennik w formacie *.pdf można pobrać tutaj

Spotkanie Wigilijne w Infracorr

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dzielenia się radością z bliskimi, jak również ze współpracownikami. Pracownicy Infracorr zasiedli wczoraj do wspólnej kolacji Wigilijnej. Oczywiście nie obyło się bez wspólnego śpiewania kolęd, a także wizyty Świętego Mikołaja, który obdarował najmłodszych wspaniałymi prezentami.

Czytaj więcej: Spotkanie Wigilijne w Infracorr

Projekt "Efektywna dystrybucja ciepła w Grudziądzu"- zawarcie umowy

W dniu 06.12.2017 w Grudziądzu pomiędzy OPEC SYSTEM a Konsorcjum "Grudziądz 2017-2020" w składzie Infracorr Sp. z o.o., M-3 Budownictwo Inżynieryjne Sp. z o.o.,Firma Ciepłownicza ENERGOSAN doszło do podpisania umowy na realizację prac budowlanych w ramach projektu „Efektywna dystrybucja ciepła w Grudziądzu".

Czytaj więcej: Projekt "Efektywna dystrybucja...

Życzenia Świąteczne

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji
dotyczących minionego okresu
i planów na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Czytaj więcej: Życzenia Świąteczne

Uroczyste podpisanie umowy w Potęgowie

30 listopada 2017 r. w Urzędzie Gminy w Potęgowie odbyło się uroczyste podpisanie umowy w ramach przetargu na „Budowę sieci ciepłowniczej wraz z węzłami cieplnymi w Gminie Potęgowo- CZĘŚĆ II wykonanie źródła ciepła”. Umowa została podpisana pomiędzy przedstawicielami  Gminy Potęgowo oraz Nadmorskimi Elektrowniami Wiatrowymi Darżyno Sp. z o.o.,a Konsorcjum „Potęgowo 2017” w składzie Infracorr Sp. z o.o., M-3 Budownictwo Inżynieryjne Sp. z o.o. oraz ELEKTRO-CAL Sp. z o.o.; reprezentowanym przez firmę Infracorr.

Czytaj więcej: Uroczyste podpisanie umowy w...

Przydomowe biogazownie- czyli paliwo z odpadów kuchennych. Szansa dla mikrokogeneracji.

Program rozwoju kompetencji do budowy mikrokogeneratorów  zasilanych biogazem, rozwiany w Infracorr, wychodzi naprzeciw słusznemu rozumowaniu pojawiającemu się w polskiej polityce energetycznej o potrzebie produkowania energii w miejscu jej użytkowania. Pojęcia: generacja rozproszona, wyspy energetyczne, prosumenci,  stały się popularne i znajdują zainteresowanie u potencjalnych klientów. Oczekujemy na wsparcie rynku przez rząd, aby powstał popyt na nasze urządzenia. Poniżej publikujemy podstawowe informacje o przydomowych biogazowniach, aby zachęcić  do budowania lobby dla tej technologii

Czytaj więcej: Przydomowe biogazownie- czyli...

Nagroda "Zielonego Feniksa" dla firmy Infracorr

Z dumą pragniemy poinformować, że Fundacji na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki przyznała firmie Infracorr statuetkę Zielonego Feniksa „Za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetyki” za projekt Systemu Przetwarzania i Zarządzania Energią ze źródeł odnawialnych i skojarzonych, będący przykładem generacji energii elektrycznej i ciepła wytwarzanego z promieniowania słonecznego, energii wiatru i gazu (biogazu), dedykowana dla msp lub farm rolniczych.

Czytaj więcej: Nagroda "Zielonego Feniksa" dla...