Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy

List Gratulacyjny od Dyrektora IMP PAN

Czytaj więcej: List Gratulacyjny od Dyrektora...

2018 r. Gazele Biznesu

Dziennik "Puls Biznesu" w uznaniu zasług Infracorr-u w 19. Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm,   zaprosił nas do grona elitarnego Klubu Gazel Biznesu.

Czytaj więcej: 2018 r. Gazele Biznesu

2017 r. Nagroda "Zielonego Feniksa" dla firmy Infracorr

Czytaj więcej: 2017 r. Nagroda

Z dumą pragniemy poinformować, że Fundacji na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki przyznała firmie Infracorr statuetkę Zielonego Feniksa „Za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetyki” za projekt Systemu Przetwarzania i Zarządzania Energią ze źródeł odnawialnych i skojarzonych, będący przykładem generacji energii elektrycznej i ciepła wytwarzanego z promieniowania słonecznego, energii wiatru i gazu (biogazu), dedykowana dla msp lub farm rolniczych.

Czytaj więcej: 2017 r. Nagroda "Zielonego...

2017r. Medal XXV- lecia Światowego Związku Żołnierzy AK dla Infracorr i ryngraf z odznaczeniami Prezesa Z. Borkowskiego

Czytaj więcej:  2017r. Medal XXV- lecia...

Firma Infracorr została odznaczona Medalem XXV- lecia Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Uroczystość odbyła się na okręcie ORP „Błyskawica” w dn. 20 czerwca 2017 r.

Czytaj więcej: 2017r. Medal XXV- lecia...

2016r. - przedłużenie ważności ISO 9001:2008

Po raz kolejny, na podstawie audytu, potwierdzono spełnianie wymagań norm ISO 9001:2008 przez Infracorr Sp. z o.o. w zakresie projektowania i instalowania systemów ciepłowniczych, produkcji i sprzedaży wyrobów branży instalatorskiej.

Czytaj więcej: 2016r. - przedłużenie ważności...

Certyfikat Złoty Płatnik 2015

W dniu 05.05.16. Infracorr Sp. z o.o. otrzymał Certyfikat Złoty Płatnik 2015. Potwierdza to pozycję Infracorr, jako rzetelnej i zaufanej firmy, która dzięki terminowym regulowaniu zobowiązań uzyskała najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2015 roku.

Czytaj więcej: Certyfikat Złoty Płatnik 2015

Wyróżnienie BIZNESMEN ROKU 2013 dla Prezesa Zbigniewa Borkowskiego

W dniu 24 maja 2014 r. w dworze Artusa w Gdańsku odbyła się wielka jubileuszowa gala finałowa dwudziestej edycji plebiscytu o tytuł „Biznesmena Roku 2013” w Województwie Pomorskim.

Czytaj więcej: Wyróżnienie BIZNESMEN ROKU 2013...

Podziękowanie dla Prezesa Zbigniewa Borkowskiego od Banku Zachodniego WBK SA

Przyjaciel Banku Zachodniego WBK

Czytaj więcej: Podziękowanie dla Prezesa...

Powołanie Prezesa Zbigniewa Borkowskiego do Rady Konsultacyjnej

Pan Zbigniew Borkowski Prezes Zarządu naszej firmy, został powołany na członka Rady Konsultacyjnej Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Czytaj więcej: Powołanie Prezesa Zbigniewa...

Medal Jubileuszu 50. lecia OPEC Gdynia

Z okazji 50 lecia Okręgowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Gdyni otrzymaliśmy okolicznościowy medal i podziękowanie za 25 lat współpracy z tym przedsiębiorstwem.

Czytaj więcej: Medal Jubileuszu 50. lecia OPEC ...

Medal Pro Mermoria dla Prezesa Zbigniewa Borkowskiego

Zza wybitne zasługi w utrwalaniu pamięci o ludziach i czynach w walce o niepodległość Polski podczas II wojny światowej i po jej zakończeniu Prezes Infracorr Zbigniew Borkowski otrzymał Medal Pro Memoria.

Sprawozdanie z  uroczystości wręczenia medalu przygotowała Anna Kłos dla Magazynu Wieczór.

Czytaj więcej: Medal Pro Mermoria dla Prezesa...

Podziękowanie PZiTS

Otrzymaliśmy podziękowanie od Zarządu Oddziału Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych w Gdańsku i na pamiątkę grafikę przedstawiającą stary Gdańsk, za zaorganizowanie szkolenia wyjazdowego inżynierów, na temat projektowania i budowy sieci preizolowanych. W szkoleniu wyjazdowym w Logstor w Zabrzu - producenta rur preizolowanych i w Broen u producenta zaworów kulowych w Dzierżoniowie, wzięło udział 35 osób.

2007r.Wyróżnienie Logstor

Za 2007 rok otrzymaliśmy wyróżnienie Logstor - światowego Lidera na rynku producentów rur preizolowanych -  dla partnera o największej dynamice sprzedaży.

2006 r. Podziękowanie Prezydenta Miasta Łomży

Za udział w V Spotkaniach Edukacyjnych Budownictwo - Hotelarstwo - Gastronomia 2006r. w Łomży otrzymaliśmy podziękowania od Prezydenta Miasta Łomży oraz od Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w formie dyplomu.

2006 r. Brązowy Integrator

Firma Infracorr otrzymała, od Prezesa Zarządu Tour Andover Controls, klasę autoryzacji Brązowego Integratora w zakresie systemów Tac Xental Vista.

2005 r. Nominacja do "Gryfa Gospodarczego"

W kategorii "Firmy Małe i Średnie" otrzymalismy nominację do Nagrody Pomorskiej "Gryfa Gospodarczego 2005" którą wręczył nam Marszałek Województwa Pomorskiego wraz z Wojewodą Pomorskim.

EN ISO 9001:2000

Wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością : projektowanie i instalowanie systemów ciepłowniczych , produkcja i sprzedaż wyrobów branży instalatorskiej. Po audycie otrzymaliśmy przedłużenie do 2010 roku

Jubileusz XX. lecia. Odznaczenia państwowe Prezydenta RP za pracę w Infracorr

Za działalnośc gospodarczą z okazji jubileuszu  XX lecia pracownicy otrzymali odznaczenia państwowe od Prezydenta RP.

Czytaj więcej: Jubileusz XX. lecia. Odznaczenia...

2003 r. Laur Ciepłownictwa Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie

W 2003 roku zostaliśmy uznani za najlepszą firmę współpracujacą z sektorem ciepłowniczym i nagrodzeni

"Laurem"  Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie jesteśmy pierwszą nagrodzoną firmą w Polsce. Kto po nas?

2002 r. Dyplom za współpracę z Broen

Od naszego partnera handlowego o swiatowej pozycji w branży firmy Broen DZT otrzymaliśmy dyplom podziękowania za dotychczasową owocną współpracę.

2001 r. Rekomendacja nr 66 MON

Departament Infrastruktury Ministerstwa Obrony Narodowej udzielił naszej firmie rekomendacj do projektowania, nadzoru nad budową i dostawą elementów preizolowanych sieci cieplnych na rzecz organów inwestorskich infrastruktury wojskowej.