Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy

List Gratulacyjny od Dyrektora IMP PAN

Czytaj więcej: List Gratulacyjny od Dyrektora...

2018 r. Gazele Biznesu

Dziennik "Puls Biznesu" w uznaniu zasług Infracorr-u w 19. Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm,   zaprosił nas do grona elitarnego Klubu Gazel Biznesu.

Czytaj więcej: 2018 r. Gazele Biznesu

Podziękowanie PZiTS

Otrzymaliśmy podziękowanie od Zarządu Oddziału Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych w Gdańsku i na pamiątkę grafikę przedstawiającą stary Gdańsk, za zaorganizowanie szkolenia wyjazdowego inżynierów, na temat projektowania i budowy sieci preizolowanych. W szkoleniu wyjazdowym w Logstor w Zabrzu - producenta rur preizolowanych i w Broen u producenta zaworów kulowych w Dzierżoniowie, wzięło udział 35 osób.

2017 r. Nagroda "Zielonego Feniksa" dla firmy Infracorr

Czytaj więcej: 2017 r. Nagroda

Z dumą pragniemy poinformować, że Fundacji na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki przyznała firmie Infracorr statuetkę Zielonego Feniksa „Za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetyki” za projekt Systemu Przetwarzania i Zarządzania Energią ze źródeł odnawialnych i skojarzonych, będący przykładem generacji energii elektrycznej i ciepła wytwarzanego z promieniowania słonecznego, energii wiatru i gazu (biogazu), dedykowana dla msp lub farm rolniczych.

Czytaj więcej: 2017 r. Nagroda "Zielonego...

2007r.Wyróżnienie Logstor

Za 2007 rok otrzymaliśmy wyróżnienie Logstor - światowego Lidera na rynku producentów rur preizolowanych -  dla partnera o największej dynamice sprzedaży.

2017r. Medal XXV- lecia Światowego Związku Żołnierzy AK dla Infracorr i ryngraf z odznaczeniami Prezesa Z. Borkowskiego

Czytaj więcej:  2017r. Medal XXV- lecia...

Firma Infracorr została odznaczona Medalem XXV- lecia Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Uroczystość odbyła się na okręcie ORP „Błyskawica” w dn. 20 czerwca 2017 r.

Czytaj więcej: 2017r. Medal XXV- lecia...

2006 r. Podziękowanie Prezydenta Miasta Łomży

Za udział w V Spotkaniach Edukacyjnych Budownictwo - Hotelarstwo - Gastronomia 2006r. w Łomży otrzymaliśmy podziękowania od Prezydenta Miasta Łomży oraz od Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w formie dyplomu.

2016r. - przedłużenie ważności ISO 9001:2008

Po raz kolejny, na podstawie audytu, potwierdzono spełnianie wymagań norm ISO 9001:2008 przez Infracorr Sp. z o.o. w zakresie projektowania i instalowania systemów ciepłowniczych, produkcji i sprzedaży wyrobów branży instalatorskiej.

Czytaj więcej: 2016r. - przedłużenie ważności...

2006 r. Brązowy Integrator

Firma Infracorr otrzymała, od Prezesa Zarządu Tour Andover Controls, klasę autoryzacji Brązowego Integratora w zakresie systemów Tac Xental Vista.

Certyfikat Złoty Płatnik 2015

W dniu 05.05.16. Infracorr Sp. z o.o. otrzymał Certyfikat Złoty Płatnik 2015. Potwierdza to pozycję Infracorr, jako rzetelnej i zaufanej firmy, która dzięki terminowym regulowaniu zobowiązań uzyskała najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2015 roku.

Czytaj więcej: Certyfikat Złoty Płatnik 2015

2005 r. Nominacja do "Gryfa Gospodarczego"

W kategorii "Firmy Małe i Średnie" otrzymalismy nominację do Nagrody Pomorskiej "Gryfa Gospodarczego 2005" którą wręczył nam Marszałek Województwa Pomorskiego wraz z Wojewodą Pomorskim.

Wyróżnienie BIZNESMEN ROKU 2013 dla Prezesa Zbigniewa Borkowskiego

W dniu 24 maja 2014 r. w dworze Artusa w Gdańsku odbyła się wielka jubileuszowa gala finałowa dwudziestej edycji plebiscytu o tytuł „Biznesmena Roku 2013” w Województwie Pomorskim.

Czytaj więcej: Wyróżnienie BIZNESMEN ROKU 2013...

EN ISO 9001:2000

Wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością : projektowanie i instalowanie systemów ciepłowniczych , produkcja i sprzedaż wyrobów branży instalatorskiej. Po audycie otrzymaliśmy przedłużenie do 2010 roku

Podziękowanie dla Prezesa Zbigniewa Borkowskiego od Banku Zachodniego WBK SA

Przyjaciel Banku Zachodniego WBK

Czytaj więcej: Podziękowanie dla Prezesa...

Jubileusz XX. lecia. Odznaczenia państwowe Prezydenta RP za pracę w Infracorr

Za działalnośc gospodarczą z okazji jubileuszu  XX lecia pracownicy otrzymali odznaczenia państwowe od Prezydenta RP.

Czytaj więcej: Jubileusz XX. lecia. Odznaczenia...

Powołanie Prezesa Zbigniewa Borkowskiego do Rady Konsultacyjnej

Pan Zbigniew Borkowski Prezes Zarządu naszej firmy, został powołany na członka Rady Konsultacyjnej Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej

Czytaj więcej: Powołanie Prezesa Zbigniewa...

2003 r. Laur Ciepłownictwa Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie

W 2003 roku zostaliśmy uznani za najlepszą firmę współpracujacą z sektorem ciepłowniczym i nagrodzeni

"Laurem"  Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie jesteśmy pierwszą nagrodzoną firmą w Polsce. Kto po nas?

Medal Jubileuszu 50. lecia OPEC Gdynia

Z okazji 50 lecia Okręgowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Gdyni otrzymaliśmy okolicznościowy medal i podziękowanie za 25 lat współpracy z tym przedsiębiorstwem.

Czytaj więcej: Medal Jubileuszu 50. lecia OPEC ...

2002 r. Dyplom za współpracę z Broen

Od naszego partnera handlowego o swiatowej pozycji w branży firmy Broen DZT otrzymaliśmy dyplom podziękowania za dotychczasową owocną współpracę.

Medal Pro Mermoria dla Prezesa Zbigniewa Borkowskiego

Zza wybitne zasługi w utrwalaniu pamięci o ludziach i czynach w walce o niepodległość Polski podczas II wojny światowej i po jej zakończeniu Prezes Infracorr Zbigniew Borkowski otrzymał Medal Pro Memoria.

Sprawozdanie z  uroczystości wręczenia medalu przygotowała Anna Kłos dla Magazynu Wieczór.

Czytaj więcej: Medal Pro Mermoria dla Prezesa...

2001 r. Rekomendacja nr 66 MON

Departament Infrastruktury Ministerstwa Obrony Narodowej udzielił naszej firmie rekomendacj do projektowania, nadzoru nad budową i dostawą elementów preizolowanych sieci cieplnych na rzecz organów inwestorskich infrastruktury wojskowej.