Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Jesteś tutaj:Home»Firma»O Infracorr

Informacja ogólna

1997 Podsumowanie

Uroczyście otwieramy po przeprowadzce siedzibę Przedstawicielstwa Warszawa w nowym miejscu. Na bankiecie, z tej okazji, uczestniczą znane postaci ciepłownictwa warszawskiego.

Początek roku przynosi sukces - na Targach Term ’97 w Warszawie otrzymujemy „Złoty Termometr” dla najlepszych.

Uczestniczymy z naszymi gośćmi w otwarciu nowej linii technologicznej w Vexve w Finlandii. Ukazujemy się na 99. pozycji wśród rankingu najlepszych firm wybrzeża "TOP – 100".

Noc Świętojańska 24 czerwca jest okazją do zabawy całej firmy do białego rana w naszej siedzibie w Niestępowie k/Żukowa.

Wygrywamy dla Logstor Ror przetarg na dostawę 42 km rur preizolowanych dla Geotermii Podhalańskiej, projektujemy i dostarczamy również system kompensacji ciśnienia geotermalnego. Nasz magnetyzer uzdatnia wodę w pierwszym źródle geotermalnym w Polsce.

Prezes naszej firmy zostaje wybrany na Prezesa Klubu Producentów dla Ciepłownictwa w Polsce.