Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Mikrobiogazownia rolnicza. Zielona Brama.

Prezentujemy mikrobiogazownię rolniczą powstałą w wyniku współpracy z firmami Metalekspert z Elbląga i Zieloną Bramą z Przywidza.

Czytaj więcej: Mikrobiogazownia rolnicza....

Debata. "Wpływ innowacji na wzrost efektywności energetycznej w przemyśle oraz na ochronę środowiska

Prezes Zarządu Zbigniew Borkowski wziął udział w debacie zorganizowanej przez Gdański Park Naukowo Technologiczny i Pomorską Specjalna Strefę Ekonomiczną.

Czytaj więcej: Debata. "Wpływ innowacji na...

Laudacja nagrody Orzeł Pomorski

Publikujemy uzyskane niedawno nagranie laudacji do nagrody "Orzeł Pomorskiej Ekologii" dla Infracorr,  wygłoszonej przez Pana Tomasza Balcerowskiego - Prezesa Zarządu firmy Ecoinbud podczas gali w Dworze Artusa.
Link Tutaj

Nowy obiekt firmy Infracorr

W Niestępowie k/ Żukowa pow. Kartuski, na naszym terenie produkcyjno magazynowym na którym działa również Laboratorium Generacji Rozproszonej, powstał nowy obiekt produkcyjno biurowy Infracorr zwiększający nasz potencjał rynkowy.

Czytaj więcej: Nowy obiekt firmy Infracorr

Nagroda Forbesa

Miesięcznik  Forbes przyznał firmie Infracorr wyróżnienie w rankingu " Najcenniejsze Firmy Rodzinne 2020". Ze względów na pandemię nie odbyła się tradycyjna gala. W imieniu Forbesa wyróżnienie przekazali przedstawiciele  Banku Milenium S.A. Pan Bartłomiej Tymieniecki i Pani Joanna Stankiewicz.
Czytaj więcej: Nagroda ForbesaCzytaj więcej: Nagroda Forbesa

Powołanie do Rady Konsultacyjnej Wydziału Elektroniki i Automatyki PG na kolejną kadencję

W dniu 21 kwietnia 2021 roku Dziekan Wydziału Elektroniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej dr hab. inż. Mirosław Wołoszyn powołał  Prezesa Zarządu Infracorr Sp. z o.o. Zbigniewa Borkowskiego na członka Rady Konsultacyjnej Wydziału w kadencji 2020 -2024.

Czytaj więcej: Powołanie do Rady Konsultacyjnej...

List gratulacyjny od Marszałka Województwa Pomorskiego

Otrzymaliśmy wyróżnienie w XXIV edycji konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku w kategorii Odnawialne Źródła Energii i Technologie za wykonanie inwestycji zlokalizowanej w Darżynie i Potęgowie. nagrodę tę również zauważył Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk i przesłał nam " List Gratulacyjny"

Czytaj więcej: List gratulacyjny od Marszałka...