Katalog usług

Szukasz nowoczesnego urządzenia lub usługi związanych z techniką grzewczą, ciepłowniczą lub gazownictwem? Sprawdź w zasobach naszego Katalogu Produktów i Usług. Zestawienie zawiera informacje o dostępnych produktach i usługach, odnośniki do stron ich producentów, dokumentacji, poradników - jeśli istnieją. Katalog pozwala również zamawiać bezpośrednio przy pomocy naszego Systemu Zamówieniowego On-Line lub składać zapytania ofertowe.

Węzły cieplne

Węzły ciepłownicze

Czytaj więcej: Węzły ciepłowniczeW pełni zautomatyzowane, nowoczesne węzły cieplne stanowią odpowiedź na wymagania dotyczące oszczędności energii przeznaczanej na cele grzewcze. Węzły cieplne są również doskonałym zamiennikiem dla stale rosnących cen energii cieplnej pozyskiwanej ze spalania gazu lub oleju napędowego.

Czytaj więcej: Węzły ciepłownicze

Projektowanie, produkcja i modernizacja węzłów cieplnych

Projektujemy, produkujemy i montujemy węzły cieplne o mocach od kilku kW do kilku MW, wykorzystujące ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej na cele centralnego ogrzewania (c.o.), do przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz na cele ciepła technologicznego (c.t.) lub wentylacji (went.). Również węzły grupowe, zasilające osiedla i dzielnice mieszkaniowe w ciepło i ciepłą wodę na niskich parametrach. Montujemy węzły cieplne w instalacje wysokich i niskich parametrów dostarczane jako kompaktowe produkcji własnej lub innych producentów. Realizujemy zamówienia na węzły dla nowo budowanych obiektów jak i modernizacje istniejących węzłów cieplnych, dla domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektów przemysłowych. Dostarczamy węzły w modułach do samodzielnego montażu, oraz jako kompaktowe węzły cieplne gotowe do zainstalowania na obiekcie. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz posiadamy referencje wystawione przez firmy i przedsiębiorstwa ciepłownicze działające na terenie całego kraju. Węzły produkowane są według standardów ISO 9001:2008 i oznaczane są znakiem "CE" Wszystkie węzły cieplne produkowane przez INFRACORR są projektowane środowisku trójwymiarowym. Technologia komputerowego projektowania trójwymiarowego (modelowanie 3D) pozwala na optymalizację konstrukcji węzła tak, by był on znacznie bardziej ergonomiczny, łatwy w obsłudze, bardziej kompaktowy oraz doskonale dopasowany do pomieszczenia, w którym będzie pracował.


Czytaj więcej: Projektowanie, produkcja i...

 

 

W pełni zautomatyzowane, nowoczesne węzły cieplne stanowią odpowiedź na wymagania dotyczące oszczędności energii przeznaczanej na cele grzewcze. Węzły cieplne są również doskonałym zamiennikiem dla stale rosnących cen energii cieplnej pozyskiwanej ze spalania gazu lub oleju napędowego.

Czytaj więcej: Projektowanie, produkcja i...

Budowa i montaż węzłów cieplnych

Projektujemy, produkujemy i montujemy węzły cieplne, budowane na miejscu o mocach od kilku kW do kilkunastu MW z funkcjami: centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wentylacji, przygotowania wody basenowej i do innych obiegów technologicznych. Również węzły grupowe zasilające osiedla i dzielnice mieszkaniowe w ciepło i ciepłą wodę na niskich parametrach. Montujemy węzły cieplne w instalacje wysokich i niskich parametrów dostarczane jako kompaktowe własnej produkcji lub innych producentów.