Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy

2017 r. Nagroda "Zielonego Feniksa" dla firmy Infracorr

Z dumą pragniemy poinformować, że Fundacji na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki przyznała firmie Infracorr statuetkę Zielonego Feniksa „Za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetyki” za projekt Systemu Przetwarzania i Zarządzania Energią ze źródeł odnawialnych i skojarzonych, będący przykładem generacji energii elektrycznej i ciepła wytwarzanego z promieniowania słonecznego, energii wiatru i gazu (biogazu), dedykowana dla msp lub farm rolniczych.

Nasza firma została wskazana do nagrody przez Urząd  Marszałkowski Województwa Pomorskiego, co jest dla nas dużym wyróżnieniem.

W dniach 21-23 listopada odbył się IX Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki w Opolu, organizowany przez Fundację na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks” oraz Polski Związek Motorowy. W ciągu trzech pierwszych dni zostały zrealizowane trzy odrębne moduły tego ogólnopolskiego projektu: Forum Ekoenergetyki , EkoMotoForum i Młodzieżowe Forum Ekoenergetyki.

Podczas „warsztatów dobrych praktyk” swoją prezentację na temat „Zarządzania energią w rozproszonej strukturze wytwarzania” przedstawił pan Prezes Zbigniew Borkowski.

Uroczysta gala wręczenia statuetek Zielonego Feniksa odbyła się na zakończenie Festiwalu Ekoenergetyki w dniu 23 listopada 2017 roku.

Więcej informacji o tym wydarzeniu: (tutaj)